fbpx

Feedback

In Estonian

Seminare, kus on Anu-sugused esinejad, on alati lust läbi viia. Ta on alati täpne, naeratav ja pakatab positiivsest energiast. Ja mis kõige tähtsam  – ta soovib siiralt inimesi aidata. Temaga on alati rõõm koostööd teha. 

Hindan ka Anu ausust, otsekohesust ja vajadusel anda konstruktiivset kriitikat. Kuigi olen juba üsna kogenud veebiseminaride läbiviimisel, sain ka mina pool tundi kestnud konsultatsiooni järel palju praktilist nõu, kuidas veelgi paremini esineda. Mõne jaoks on need võib-olla pisiasjad, aga kuulajate jaoks loovad need suure erinevuse. 

Kui oled oma valdkonna ekspert ja hoolid oma sihtgrupist, võta Anuga ühendust. Jäta oma ego kõrvale ja vii oma esinemisoskus uuele tasemele. 

Ma pean end üsna heaks avalikuks esinejaks, aga kui on tulemas mõni tähtsam ülesastumine, broneerin alati Anu kalendris aja. Sest arenguruum on kõige suurem ruum maailmas. 

Mõnikord olen vajanud ka Anu abi, sest juba 24 tundi enne esinemist on esinemishirm kõri nöörinud. Ta oskab pinget hästi maha võtta. 

Anu koostööpartnerina on toetav ja kahtlemata inspireeriv. Ma olen temaga koostöövõimaluste üle väga tänulik. 

Tean Anu Tähemaad juba alates 2017. aastast ja olen alati olnud võlutud tema energiast, sellest, kuidas ta inimestega töötab. Anu abi kasutasin 2022. aastal pärast seda, kui tundsin, et seminar ei läinud nii nagu oleksin soovinud. Anu õpetas, mida võiksin teha paremini ja otsustasin kohe tema coachingu kasuks. Minu järgmine seminar oli juba palju parem – selle tulemusena sain juurde kliente. 

Anu on väärt iga eurot, mida ta küsib ja rohkem veel. Ta on aidanud mul saada paremaks kõnelejaks, arendada mu lugude jutustamise oskust ja ka esinemisi ette valmistada. Ta on alati väga toetav, mistõttu kasutan tema abi ka edaspidi.

Anu Tähemaa koolitajana on absoluutselt inspireeriv. Tema erakordne võime publikut kaasata nii veebis, hübriidkoolitusel kui ka silmast-silma on haruldane. Osalejaid mitte ainult ei kütkesta tema esinemine, vaid nad teevad kõik harjutused kaasa. Seda kõike tänu Anu mitmekihilisele esitusele. Tema olekust õhkub positiivsust, julgustust ja sellele ei suuda ka kõige passiivsemad publikust vastu panna. Kui otsid kedagi, kes annab su üritusele sisu, mõjukuse ja jääb osalejatele meelde, võta Anuga ühendust. 

Anu on täpselt see, keda vajad, kui otsid inspiratsiooni ja soovid loomingulisuse oma ellu tagasi tuua. Anu enda loomingulisus ja see, mil moel ta suudab loovust arendada ka läbi arvutiekraani on kirjeldamatu. Osaledes tema 15-minutilisel nn veebivahetunnil, leidsin viis lahendust oma tupikseisus projektidele. Anu on suurepärane abiline sinu ettevõttes töötavate professionaalide, et te üheskoos oma strateegilised eesmärgid saaksite ellu viia.

Osalesin Anu Tähemaa Esmamulje maagia koolitusel.

Kui Sa kaalud, kas minna või mitte siis kindlasti mine ja võimaluse korral mine just füüsiliselt kohale. Sain nippe, kuidas enda energia enne esinemist tööle panna, kuidas minna edasi, kui pea on tühi ja ühtegi sõna ei meenu, kuidas panna kokku 30sek ja 50sek tutvustus ning palju muudki.

Julgustan osalema.

Just  ESMAMULJE  on ülimalt oluline kui soovid silma jääda eriti praegusel tiheda info ja pakkumiste ajastul!!!

Mulle jäi see teadmine käidud koolitusest just esiplaanile – kui sa 3 sekundi jooksul ei suuda muljet jätta, siis “scrollitakse” või “lükatakse” sind edasi. ESMAMULJE MAAGIA – avaliku esinemise kiirkursus annab ka sellised vajalikud teadmised, kuidas välja näha, mis on vaja enne tähtsat kõnelemist mõelda ja teha selleks, et hääl oleks paigas, käsi/jalg ei väriseks, kes on su sihtrühm (samastumine), kõnemaneer, isikupärastamine, jne.

Pärast seda koolitust olen enesekindel ja lühike tutvustus kasvõi Estonia kontserdimajas ei ole enam minu jaoks probleem!

12H Turundust 2023. Foto autor Tiit Tamme

In English

dedcbd61-ffdb-4342-95b7-0ef47e5b6e6a

Anu is a great professional and truly inspiring by her authenticity bias. She is the kind of person you feel comfortable with, which accelerates to unlock your potential, leveraging on trust and comfort zone.
Highly energetic with a high degree of empathy, impactful and passionate in what she is doing, Anu is a truly premium class public speaking coach and helps her clients to enhance their presentation capabilities. I was working with her for a longer period, I highly recommend Anu Tähemaa to be your mentor.

I’m so grateful that Anu agreed to hold an inspirational ‘thinking-out-of-the-box’ session during our international company offsite event in July 2022 with 100 participants. She was our only guest speaker with the opening act of our two-day event. Anu’s wonderful energy and charisma, ability to unite, and engage people to get them out of their daily ‘shells’, was amazing for everyone and gave a memorable great emotion in return. Anu’s diverse and multi disciplined experiences in performing arts, conducting and education made her 90-min act thrilling, wholesome and unique, hence something to remember. The collected feedback after the offsite has been extremely positive, especially regarding the atmosphere that was created, which was proven through practical activities. I can recommend her as an inspirational speaker who does not only share thought-provoking insights, but also knows how to bring a diverse group of people from different locations and cultural backgrounds engaged and ‘in-sync’.

As the co-organiser of TEDxTartu 2022 and on behalf of the organizing team, I would like to recognise Anu Tähemaa’s contribution! TEDx is all about “ideas worth spreading”, and to let ideas spread, it is essential to keep in mind the speakers’ preparations.

This year we were blessed to have Anu, who consulted our speakers one-on-one about performing on our hybrid TEDx event stage. We highlight that by giving reflections about speakers’ talks and guiding them through the right questions to clarify their messages, Anu was a genuine listener who led our speakers to find more confidence in themselves. Her feedback method and the workshop before the event were invaluable for preparing and delivering TED-like talks. We witnessed the speakers’ confidence and connectivity growing, which guided them to enjoy their performance and feel the energy of the inspired audience.

Moreover, the listeners’ responses were very positive, as each speaker left a strong impression. We hope this will not be a one-time collaboration with Anu and will grow into a longer guidance journey.

I thoroughly enjoyed the sessions. I’m also happy that after the interactive seminar we incorporated practical learning lessons to make it more meaningful and not just about beating drums. Mrs. Tähemaa’s unique way of communication, listening to each other and synchronization will stay with me forever.

What an experience! Absolutely the first time in my life I explored this kind of seminar form! Especially, the way how the theory and stories and activities, were crossed and combined with each other. This process took me out of my thoughts to enjoy the moment and to value the time itself. The stories about cultural differences, reactions… In some moments I was deeply touched and the other moment laughing with tears. This helped me to better understand the people I’m working with. 

Our ongoing challenge is to find ways how to keep a strong team spirit in the team when most of our work is independent of others. At the same time, we have free working hours and remote office possibility is used often. The situation doesn’t make strong feelings as it is a challenge we have to work consistently. Our experience with making music was a big surprise for us who we do not know anything about music and never done it. But this the funny practical session together with our team gave a strong impact on team spirit. I would definitely recommend the training if someone’s goal is to strengthen the relationships between teammates.

Shopping Basket